بازرگانی جام جم

بازرگانی جام جم ، نخستین نمایندگی رسمی یاماهای ژاپن در ایران ، میباشد که از سال 1364 توسط جناب آقای علی شربیانی تاسیس، و فعالیت خود را آغاز نمود.

از سال 1377 آقای حسین شربیانی با بهره گیری از تحصیلات آکادمیک در زمینه مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران و همچنین تجربه بازرگانی در کشورهای آمریکا . انگلستان و امارات متحده عربی کوله بار تجربیات پدر را با اصول علمی مدیریت مدرن تلفیق کرده و با بکار گیری روش های مدرن مدیریتی و تیمی متخصص ، متشکل از کارشناسان و اساتید زبده در زمینه ارائه مشاوره، فروش، آموزش و ارائه خدمات پس از فروش پیانو، با بهره مندی از مدرسین دانشگاه تهران موفق به ارائه خدماتی نوین ، در خور شان و منزلت هنرجویان و هنرمندان این مرز و بوم گشته اند.

هم اکنون  بازرگانی جام جم با سی سال سابقه درخشان در زمینه واردات ،فروش و ارائه خدمات پس از فروش انواع پیانو و دیگر محصولات یاماها ، با چهار شعبه در مناطق مختلف تهران بزرگ و جزیره زیبای کیش با عرضه پیانو و دیگر محصولات یاماها مشغول خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

ما همواره کسب رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده و کوشیده ایم تا نه تنها در هنگام فروش ، بلکه پس از آن نیز با بهترین خدمات پاسخگوی نیاز مشتریان باشیم. در این راستا با یاری خداوند موفق به ارایه خدماتی متفاوت تحت عنوان گارانتی طلایی جام سرویس گشته ایم ؛ که از خدمات ارایه شده توسط شرکتهای خدمات پس از فروش یاماها در سایر کشورها نیز فراتر بوده و شامل گارانتی تعمیر و حتی تعویض ساز در صورت لزوم نیز میگردد.

بنایراین توانسته ایم خواسته های به حق مشتریان را به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگو باشیم. بازرگانی جام جم تنها ارائه دهنده شناسنامه معتبر پیانو که در برگیرنده مفاد گارانتی و سند نقل و انتقال و کوک و سایر خدمات ارائه شده به خریداران محترم میباشد .

 

منشور اخلاقی بازرگانی جام جم :

1. خرید از بازرگانی جام جم پایان یک معامله نیست بلکه آغاز یک تعهد است .

2. احترام به آزادی انتخاب مشتریان وظیفه ما است.

3. احترام به زمان و وقت مشتریان وظیفه ما است.

4. موظف هستیم علاقمندان را جهت آشنایی بیشتر با سازها و تصمیم گیری صحیح در انتخاب ساز مناسب یاری نماییم.

5. نظرات و دیدگاههای مشتریان را محترم می دانیم .

6. متعهد هستیم مشتریان را جهت بهره گیری هرچه بهتر از ساز منتخبشان یاری نماییم .

 

بازرگانی جام جم در طول ربع قرن فعالیت خود در عرصه هنر و موسیقی افتخار همکاری با بسیاری از هنرمندان میهن اسلامیمان را داشته است.