بررسی تخصصی پیانو یاماها دیجیتال سری YDP-145

yamaha digital piano ydp-145

 

لذتی که ماندگار می شود

این پیانو با صدایی دلنشین و نواختنی آسان، به اصول اولیه یک پیانوی واقعی وفادار مانده است. تقریبا خود به خود نواخته می شود و صدای درون شما را به موسیقی تبدیل می کند. روز خود را با موسیقی و لبخندی بزرگ روی صورت آغاز کنید - پیانوی آریوس شما را بیشتر و بیشتر به نواختن ترغیب می کند.

صدای زیبا و قدرتمند نمونه برداری شده از پیانو GRAND کنسرت یاماها CFX

 

YDP-145 دارای صدای پیانویی است که از پیانوی Grand کنسرت CFX، پرچمدار یاماها، سمپل برداری شده است - پیانویی مشهور که اوج های درخشان و باس قدرتمند و طنین انداز را در یک صدای فوق العاده بیانگر ترکیب می کند.

YDP-145 دارای همان صدای دقیق - از کلیدهای پایین تا کلیدهای بالاتر - پر از وضوح و غنی از محتوای هارمونیک رنگارنگ است. این به شما قدرت بیان و ظرافت فوق العاده ای می دهد که هم در تمرینات روزانه و هم در اجراهای پر از احساس شما به طور واقعی پاسخ می دهد.

نوازندگی اصیل پیانو آکوستیک و کنترل پدال نیمه دمپر

 

با اکشن ۸۸ کلاویه پیانو، صفحه کلید GHS (Graded Hammer Standard) حس یک پیانو آکوستیک را از احساس سنگینی طبیعی در کلیدهای پایین‌تر تا لمس سبک‌تر در اکتاوهای بالاتر بازتولید می‌کند. صفحه کلید GHS پاسخگویی و احساس پیانوی Grand را ارائه می دهد و امکان تکرار سریع نت و کنترل بیانگر اصیل را فراهم می کند. علاوه بر این، یک ویژگی دمپر نیمه وجود دارد که عملکرد دمپر را روی یک پیانوی Grand به طور واقعی تکرار می کند و تغییرات بیانگر غنی را ارائه می دهد.

طنین هارمونیک شبیه به پیانوی Grand - مدل‌سازی رزونانس مجازی لایت (VRM لایت)

 

یکی از جذابیت های پیانوی Grand، رزونانس همدردی ایجاد شده توسط ارتعاش کل ساز است. YDP-145 این رزونانس همدردی غنی را با استفاده از فناوری پیشگامانه ای به نام Virtual Resonance Modeling Lite (VRM Lite) به طور مفصل بازتولید می کند. VRM Lite با شبیه سازی صداهای همدردی پیچیده ای که هنگام انتقال ارتعاشات سیم ها به صفحه صدا و سایر سیم ها ایجاد می شود، یک صدای غنی و متنوع ایجاد می کند که با زمان و شدت نواختن کلید و پدال مطابقت دارد.

صدای غنی و قدرتمند ارائه شده توسط ساختار خروج صدا

 

YDP-145 از یک ساختار خروج صدای جدید در پشت کابینت استفاده می کند که صدا را از داخل پیانو خارج می کند. این به شما امکان می دهد تابش صدای طبیعی و رزونانس سه بعدی را مانند یک پیانو آکوستیک تجربه کنید.

گوناگونی غنی از آهنگ های مشهور و عملکرد بصری با برنامه Smart Pianist

 

طبیعتا، YDP-145 دارای صدای اصیل پیانوی Grand است، اما همچنین دارای صداهای مختلف دیگر سازهای داخلی نیز می باشد، در مجموع 10 صدا - از جمله پیانو برقی، ارگ، ویبرافون و سازهای زهی.

YDP-145 همچنین دارای 353 آهنگ داخلی، از جمله 50 آهنگ کلاسیک معروف و 303 تمرین جامع از متدهای معروف مانند Beyer، Burgmüller، Czerny و Hanon است. این ساز همچنین با برنامه رایگان Smart Pianist یاماها سازگار است - به سادگی برنامه را روی دستگاه هوشمند خود دانلود کرده و آن را به ساز وصل کنید*.

با برنامه Smart Pianist، می توانید به راحتی عملکردهای Voice مختلف ساز را کنترل کنید و از آن برای فراخوانی نت قطعات داخلی استفاده کنید. همچنین دارای عملکرد جامع Piano Room برای تغییر کیفیت صدا و تنظیمات رزونانس صدای پیانو است.

نیاز به اتصال کابل است. حتما کابل مناسب برای دستگاه هوشمند خود را تهیه کنید. به جزئیات برنامه Smart Pianist در سایت مراجعه کنید.

 

امکانات برای راحتی بیشتر گوش دادن هنگام استفاده از هدفون

 

YDP-145 از فناوری جدیدی استفاده می کند که تعادل صدا را به طور بهینه با توجه به حجمی که تنظیم کرده اید اصلاح می کند و صدایی فوق العاده طبیعی را به شما می دهد که به راحتی قابل گوش دادن است و حتی در زمان نواختن طولانی مدت برای گوش راحت است.

همچنین دارای افکت Stereophonic Optimizer است که به شما امکان می دهد حتی هنگام استفاده از هدفون، از صدای طبیعی و فراگیر که در مقابل یک پیانوی Grand آکوستیک تجربه می کنید لذت ببرید.
طراحی شیک که با فضای داخلی اتاق شما مطابقت دارد

در حالی که طراحی YDP-145 عمدتا بر اساس خطوط صاف است، اما دارای طراحی مدرنی است که منحنی های ظریفی را در خود جای داده است که یادآور پیانوهای بزرگ است. علاوه بر این، می توانید از بین طیف وسیعی از رنگ ها، رنگ مورد علاقه خود را برای مطابقت با فضای داخلی و سلیقه شخصی خود انتخاب کنید.

 

<